Drahé automobily prostě k nejlepším fotbalistům patří podobně jako tetování a „komedie“ na hlavě. Britský deník The Sun se na tento fenomén zaměřil trochu blíž a podíval se, jakými vozy jezdí někteří známí hráči ze zmíněné Premier League. Šel přitom po autech nejdražších.

A kromě toho v některých případech přibližně spočítal, jak dlouho na svoje stroje tyto hvězdy vydělávaly.

Pierre-Emerick Aubameyang

Například Pierre-Emerick Aubameyang z Arsenalu vlastní Ferrari LaFerrari (zabalené do nápadného wrapu), jehož cenu The Sun odhaduje na 34,3 milionu korun. A jak dlouho si na něj vydělával? Díky štědrému platu mu prý stačilo strávit na hřišti 6 hodin a 18 minut.

LaFerrari má také Son Hung-min z Tottenhamu. Ten si však musel máknout víc, hodin potřeboval devět.

Roberto Firmino

Roberto Firmino z Liverpoolu očividně miluje luxus a pohodlí, pořídil si totiž Rolls-Royce Wraith v ceně 10,7 milionu korun. Stejný model zvolil i Dele Alli z Tottenhamu. Náklonnost ke značce Rolls-Royce pak netají ani Michy Batshuayi z Chelsea, který jezdí v modelu Dawn.

Podle The Sun Batshuayi potřeboval odehrát necelé tři zápasy, aby si na Dawn v ceně 8,2 milionu korun vydělal.

Sergio Aguero

Mezi fotbalisty Premier League jsou také fanoušci Lamborghini, kupříkladu Sergio Agüero kopající za Manchester City. Upravený Aventador ho údajně vyšel na zhruba 8,1 milionu korun. „Lambo“ však vlastní také třeba Paul Pogba, Sead Kolašinac nebo Ederson. Anebo už zmíněný Aubameyang.

Paul Pogba

Mezi nejdražší vozy, které fotbalisté hrající Premier League řídí, patří také Ferrari 812 Superfast v ceně okolo 7,6 milionu korun. Italský stroj vlastní Paul Pogba, nebo třeba Dejan Lovren. Druhému jmenovanému prý s jeho platem stačilo odehrát dvě utkání, aby si na vůz vydělal.

Dele Alli

Mezi další fotbalisty oblíbené luxusní automobily pak podle The Sun patří Ferrari F12 Berlinetta, Rolls-Royce Ghost, Bentley GTX (verze upravená firmou Onyx Concept) nebo Bentley Continental Supersport.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno